Gyakran Ismételt Kérdések

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Helyreállítási Terv?

A Helyreállítási Tervnek sok összetevője van, és a világon mindenkinek része lesz a változásokban. Ezen a honlapon olvashatók a továbblépés átmeneti fázisai. A cél az emberek szabadságának, jogaiknak a helyreállítása, és a bolygó egészségessé tétele.
A bolygószintű helyreállítási terv keretében valósítjuk meg a szükséges változtatásokat, hogy helyrehozzuk a földet, vizet és levegőt, és hogy segítsük az embereket a természetesebb és örömtelibb élet elérésében.
A Helyreállítási Terv új távlatokat nyit meg az emberek számára. Ez egy új kor kezdete.

Mi a Helyreállítási Terv?

A Helyreállítási Tervnek sok összetevője van, és a világon mindenkinek része lesz a változásokban. Ezen a honlapon olvashatók a továbblépés átmeneti fázisai. A cél az emberek szabadságának, jogaiknak a helyreállítása, és a bolygó egészségessé tétele.
A bolygószintű helyreállítási terv keretében valósítjuk meg a szükséges változtatásokat, hogy helyrehozzuk a földet, vizet és levegőt, és hogy segítsük az embereket a természetesebb és örömtelibb élet elérésében.
A Helyreállítási Terv új távlatokat nyit meg a hétköznapi emberek számára. Ez egy új kor kezdete.

Mi a "Center for Amity & Restoration of Earth" azaz "C.A.R.E.", Központ a Föld Barátságáért és Helyreállításáért?

A “Központ a Föld Barátságáért és Helyreállításáért” (C.A.R.E.) a világ jobbá tételéért elkötelezett, hasonlóan gondolkodó emberek szövetsége. Minden ember másban tehetséges és jártas, és más-más módokon segíthet, hogy a világot olyan hellyé alakítsuk, ahol mindannyian élni szeretnénk.

Az angol care szó egyben gondoskodást is jelent.

További infók: https://t.me/CAREAnnouncementsUNN

 

Mi a Globális Letétkezelő?

A Globális Letétkezelő vette át az egykori Federal Reserve Bank szerepét, és világszerte ez az egyetlen legális, bejegyzett hatóság, amely pénzeszközöket adhat ki és oszthat szét. A Globális Letétkezelőn keresztül fogják finanszírozni az emberek javát szolgáló életképes törekvéseket, a Föld népeinek életminőségét javító megoldásokat, amelyeket a globális helyreállítási tervhez csatlakozó globális népgyűlések előterjesztenek.

A Globális Letétkezelő egy számviteli és nyilvántartó rendszer. A nyilvántartó rendszer újraszámította a Föld vagyonát és eszközeit, hogy a forgalomban lévő pénzmennyiség tükrözze az egyes országok valódi értékét (az ott élő emberekkel együtt).

Mi a Központi Integrált Pénzügyi Rendszer a (K.I.M.S. – Key Integrated Monetary System)?

A globális pénzügyi rendszert régen magához ragadta és manipulálja a lakosság kevesebb mint 1%-a. A közelmúltban felülvizsgálatot végeztek a bankrendszerben, és kiderült, hogy a világ minden jelentős pénzintézete fizetésképtelen. A résztartalékra épülő banktevékenység leple alatt a tartozásokat nyereségként kezelték, de valójában arra sincs elég pénzük, hogy a saját költségeiket kifizessék.

Csakis azért nem történt világméretű gazdasági összeomlás, mert bevezettük a Központi Integrált Pénzügyi Rendszert. A K.I.M.S. rendszer az emberek kezébe adja a pénzügyi működés irányítását. Ez minden szinten több lehetőséget teremt az emberek számára, a projektek finanszírozásától kezdve a munkahelyek teremtésig.

Mi az United Network News (UNN) hírcsatorna?

Valódi hírek, amelyeket sehol máshol nem hallhatunk. A hírek hátterét megadó tényfeltáró riportok a világ eseményeiről. Beszámolók olyan kérdésekről, amelyekkel mindannyiunknak szembe kell néznünk mindennapjaink során.

A legfrissebb híreket az emberek küldik be a világ minden tájáról. A hírcsatorna célja, hogy felvilágosítsa azokat, akik válaszokat keresnek, hogy mi történik valójában a világunkban.

https://www.unitednetwork.earth

Ideiglenes csatorna: https://www.youtube.com/@UnitedNetworkNews2024

Mi az Első Magyar Népgyűlés?

Az Első Magyar Népgyűlés hasonlóan gondolkodó emberek szervezete, akik az országunkban élők életének jobbá tételén dolgoznak. Tagjaink magyar emberek az ország minden részéről, akik ráébredtek a világ valós helyzetére, valamint a globális gondokból eredő, hazánkat érintő problémákra. A tagok hozzá akarnak járulni a magyar nép életét jobbító feladatokhoz.

Munkánk része, hogy megismerjük az emberek és közösségek helyzetét, gondjait, utána működő megoldások kidolgozásával törekszünk a szabad és virágzó jövő közös teremtésére, mindannyiunk számára.

Mi a népgyűlés?

A népgyűlés hasonlóan gondolkodó emberek szervezete, akik felvállalták a társadalom működésének javítását. Az országban élő bármely ember részt vehet benne, aki tudásával, és képességeivel különböző módokon hozzá szeretne járulni a közösségek és környezetek jobbá alakításához, ahol mindannyian élni szeretnénk.

Mik az Első Magyar Népgyűlés értékei?

Alapértékünk az egyetértés kialakítása, amelynek révén erős és egészséges szervezetet alakítunk ki és tartunk fenn. Az Első Magyar Népgyűlés tagjaként pontosan megértjük és a legjobb tudásunk szerint szolgáljuk a független emberek akaratát, igényeit és szükségleteit. Döntéseinket megértésre alapozzuk, és mindent megteszünk, hogy az érdeklődők is jól értsék a kiinduló tényeket és a döntések okait.

Az Első Magyar Népgyűlés a Természeti Törvények betartásával működik. Kizárjuk az egyéni érdekek, vagy szűk csoportok érdekeinek előtérbe helyezését a lakosság többségének érdekeivel szemben. Megakadályozzuk köreinkben a népgyűlés céljaival, szándékaival ellentétes, vagy azoktól eltérő szándékok érvényesítését, ahogy a károkozás bármely más formáját is.

Mindannyian önálló döntési joggal és egyéb elidegeníthetetlen jogokkal rendelkező gondolkodó, tudatos lények vagyunk, és ezekről a jogokról csak mi dönthetünk. Mindannyiunknak vannak egyedi adottságai, képességei és tehetségei, amelyeket megoszthatunk a világgal. Értékes emberi lények vagyunk, és tagként arra törekszünk, hogy az emberek javát szolgáljuk.

Minden felszólalást, véleményt egyformán meghallgatunk, és teljes mértékben tiszteletben tartunk. Minden tagnak lehetőséget adunk, hogy szabadon kifejezhesse a gondolatait, ötleteit, érzéseit és véleményét oly módon, másokat tiszteletben tart.

A szabad emberek képviseletében és érdekében pártatlanul döntünk, és kizárjuk a rossz szándékú ideológiákat.

Milyen témákat beszélnek meg a Tisztségviselők és Tagok a heti találkozókon?

Friss Nemzetközi hírek

Tájékoztatók projektekről

Tájékoztatók feladatokról

Javaslatok

Szavazások indítványokról

Beszámolók nyereségekről, sikerekről

Mit lehet tudni az ülésekről?

Az Első Magyar Népgyűlés ügyeit a tisztségviselőknek kell megvitatniuk és a tagoknak kell megszavazniuk a népgyűlés kérdéseit, az ügyekről/javaslatokról. Itt a beszámolók, eredmények is elhangzanak.

A bizottságoknak vannak szakmai tartalmú üléseik, amik kutatásokról, megoldásokról szólnak. Mindezek tömör lényege kerül a Rendes Tagok ülése elé tárva a beszámolók során.

Ki lehet Tag?
  1. Online kitöltötte a felvételi űrlapot.
  2. Válasz e-mailben megerősítette az e-mail címét.
  3. Meghívást kapott a Tagsági felelőstől vagy egy Tisztségviselőtől.
  4. Elolvasta az Üdvözlő tájékoztató csomagot, és ezt a “Gyakran ismételt kérdések” oldalt. Ismeri a Népgyűlés küldetését.
  5. Aláírta és beküldte az Egységi Megállapodás Határozatát, valamint a szükséges további nyilatkozatokat és dokumentumokat.
  6. Meghallgatott a korábbi nyilvános Zoom ülésekből legalább 3-at.
  7. Szándékában áll rendszeresen részt venni a péntek esti tagsági és egyéb bizottsági üléseken és szavazásokon.
  8. Mindennapjai során is a Népgyűlés által képviselt célok és értékek tiszteletben tartásával tevékenykedik.
Mi a célja a dokumentumoknak, amelyeket el kell olvasni és alá kell írni? Megnézhetem a dokumentumokat aláírás előtt?

A dokumentumok célja, hogy az új tagok elkötelezettek legyenek, és komolyan vegyék a helyreállítási munkát és a rájuk bízott feladatokat.

Természetesen a dokumentumok megnézhetők aláírás előtt, sőt el is kell olvasni őket:

Melyek a bizottságok? Ki vehet részt ezekben?

Tizenegy fő bizottság van, és ezek olyan tagokból állnak, akiknek fontos az adott téma. A helyi népgyűlés támogatása céljából szükség szerint más bizottságok is létrehozhatók.

A tizenegy bizottság:

1. Pénzügyi bizottság
2. Jogi bizottság
3. Jogérvényesítési bizottság
4. Biztonsági bizottság
5. Családi és Szociális bizottság
6. Műveltségi és Tudományos bizottság
7. Közművek és Infrastruktúra bizottság
8. Kommunikációs bizottság
9. Projektek bizottság
10. Egészség és Jólléti bizottság
11. Környezetvédelmi és Mezőgazdasági bizottság
Kik lehetnek tisztségviselők, bizottsági vezetők? Mi a szavazási folyamat?

Bármelyik tag bejelentheti szándékát, hogy bármelyik bizottság vagy projekt munkájában részt kíván venni, illetve azt vezetni kívánja.

A nyitott vagy új tisztségviselői feladatkört a moderátor ismerteti. A feladatkör iránt érdeklődő tagok jelentkezhetnek. Mindegyik személy előadja a feladatkör betöltéséhez szükséges készségeit / tapasztalatait. Szavazást tartanak, és a legtöbb szavazatot kapott személy veszi át a nyitott/új feladatkört.

Hogyan ajánlhatok be egy barátot? Elhozhatom a házastársamat?

Minden érdeklődőnek ki kell töltenie az Első Magyar Népgyűlés honlapján található csatlakozási tagsági űrlapot.

Minden egyes személyt egy Tagsági felelős hív fel egy beszélgetés céljából. Miután a beszélgetés befejeződött, és mindkét fél tovább kíván lépni, az illető meghívást kap a meghívott érdeklődők ülésére.

Aki úgy érzi, hogy a Népgyűlésen való részvétel már nem felel meg neki, az nem köteles folytatni a részvételt.

Mit jelent számomra a csatlakozás az Első Magyar Népgyűléshez?

Sok tagunk érez kötődést és a támogatás érzését azáltal, hogy részt vesz a heti találkozóinkon, a bizottságainkban és munkánkban, hogy tartós pozitív változást hozzunk a világba, amelyről látjuk, hogy egyre mélyebb zűrzavarba süllyed. Mindannyian jobbá akarjuk tenni a világot, de néha nehéz kitalálni, hol kezdjünk bele. Az Első Magyar Népgyűlés biztosítja ezt a biztonságos, ösztönző környezetet, ahol számít a véleménye, az ötletei és a lelkesedése.

Mindannyian voltunk abban a helyzetben, amelyben most Ön van. Ha megoldásokat keres egy együttműködő, támogató csoportban, ahol teljes mértékben kifejezheti önmagát anélkül, hogy félne a megítéltetéstől, tegye meg az első lépést, és lépjen kapcsolatba velünk, hogy jobban megismerhessük.

Párt, vagy politikai szervezet-e az Első Magyar Népgyűlés?

Az Első Magyar Népgyűlés teljesen független minden párttól, politikai és kormányzati szervtől. Az Első Magyar Népgyűlés a központi kormányzat ellentéte: magyar emberekből álló, alulról építkező népi önkormányzati szervezet, ahol bárki elmondhatja gondjait, és ahol ezekre közösen keresünk mindenki számára jó megoldást.

Az Első Magyar Népgyűlés nem egy szűk érdekcsoport érdekeit képviseli, hanem minden Magyarországon élő személy jogait állítjuk helyre és érvényesítjük közösen.

Mi az Első Magyar Népgyűlés célja?

Célunk, hogy minden jogot visszaadjunk a Magyarországon élő embereknek.

Feladatunk, hogy bevezessük a szükséges változásokat, és elvégezzük azokat a tennivalókat, amelyekre Magyarország lakosainak szüksége van a békés, biztonságos élethez.

Ahogy a világ minden országában, a döntési jogokat és felelősségeket a központi képviselet és állami irányítás helyett nálunk is helyi népgyűlések veszik át országszerte, amelyek biztosítják a valódi önkormányzatiságot.

További fontos linkek (angol nyelvű oldalak):

C.A.R.E. ÁLTALÁNOS CSEVEGÉS
Csevegés itt! Kérdések feltevése. Azok a csapattagok, akik már egy ideje részt vesznek, mindent megtesznek, hogy válaszoljanak. Barátok és honfitársak vagyunk a bolygónk helyreállításáért vívott harcban. Ez a téma az ötletek megosztására és egymás segítésére szolgál: https://t.me/CAREAnnouncementsUNN

Center for Health and Wellness of Earth:
A CHWE a GHWC újonnan ratifikált utódja! Csatlakozzon hozzánk minden egészség és wellness, frissítések, tippek ötletek és frissítések az összes programunkról világszerte!
https://t.me/centerforhealthwellnessofearth

 

Restoration Community Board:

Ez a csatorna egy közösségi fórum a helyreállítási csoportokkal kapcsolatos információk megosztására és népszerűsítésére: 

https://t.me/RESTORATION_COMMUNITY_BOARD/1

 

UNN TV: https://www.unitednetwork.earth

Ingyenes csatorna (átmenetileg): https://www.youtube.com/@UnitedNetworkNews2024